SAN PEDROTXU

gmap
  • 2018.06.30
  • 11:30 – 02:30
Jarduera mota Jaia

Bagilak 30, zapatua, SAN PEDROTXU eguna

11:30.- KALEJIREA GURE AMETSA TXISTULARI TALDEAgaz.

12:00etatik gora.- Txosnetan, PATATAK ERRIOXAR ERARA PRESTATZEKO TXAPELKETA. Marijata Kultura Elkarteak antolatuta.

13:00.- Matxin plazan, “DO NOT DISTURB” ZIRKU-IKUSKIZUNA; Compañía Vaivén Circo taldearen eskutik.

18:00.- Udal Kiroldegian, KEPA DEUNAREN FUTBITO TXAPELKETAREN FINALAK (41. Edizinoa). (Pre-benjamin, Benjamin eta Alebinak). Antolatzaileak: Astrikoitz-Mungia, C.D. Mungia, Bentades Ikastetxea, Larramendi Ikastola eta Legarda Ikastetxea.

18:00.- Matxin plazan, DANTZA-ERAKUSTALDIA. Antolatzailea: Mungiako Slow Bailes de Salón alkartea

18:00.- Udal Frontoian, PALA MOTZEKO V. KINIELEA.   

19:30.- Kale animazinoa TXIKURI fanfarriagaz.

21:00.- KEPA DEUNAREN FUTBITO TXAPELKETAREN ( 41. Edizinoa) sari banaketa. Antolatzaileak: Astrikoitz-Mungia, C.D. Mungia, Bentades Ikastetxea, Larramendi Ikastola eta Legarda Ikastetxea.

22:00.- Txosnetan, HERRIKO ROCK-TALDEEN KONTZERTUA: A REBEL TO HOPE & SONG OF ANHUBIS.

22:30.- Foruen Plazan, KONTZERTUA: COQUE MALLA.

24:00.- Txosnetan, GARILAK 26

-----------------------------------------------------------

Día 30 de junio, sábado, SAN PEDROTXU

11:30h.- PASACALLES con GURE AMETSA TXISTULARI TALDEA.

A partir de las 12:00h.- En el recinto de txosnas, CONCURSO DE PATATAS A LA RIOJANA

Organizado por Marijata Kultura Elkartea

13:00h.- En Matxin plaza, ESPECTÁCULO CIRCENSE “DO NOT DISTURB” a cargo de la Compañía Vaivén Circo.

18:00h.- En el Polideportivo Municipal, FINALES DEL TORNEO DE FUTBITO “KEPA DEUNA” (41 Edición). Categoría Pre-benjamín, Benjamín y Alevín.

Organizado por Astrikoitz-Mungia, C.D. Mungia, Bentades Ikastetxea, Larramendi Ikastola y Legarda Ikastetxea.

18:00h.- En Matxin plaza, EXHIBICIÓN DE BAILE. Organizado por la Asociación Slow  Bailes de Salón de Mungia.

18:00h.- En el Frontón Municipal, V. QUINIELA DE PALA CORTA.   

19:30h.- Animación de calle con la fanfarria TXIKURI.

21:00h.- Entrega de premios del TORNEO DE FUTBITO “KEPA DEUNA” (41 Edición)

Organizado por Astrikoitz-Mungia, C.D. Mungia, Bentades Ikastetxea, Larramendi Ikastola y Legarda Ikastetxea.

22:00h.- En el recinto de txosnas, CONCIERTO DE ROCK LOCAL a cargo de A REBEL TO HOPE & SONG OF ANHUBIS

22:30h.- En Foruen plaza, CONCIERTO a cargo de COQUE MALLA.

24:00h.- En el recinto de txosnas, GARILAK 26