SAN PEDRO - Uztailak 6 Julio

gmap
  • 2019.07.05
  • 15:00 – 03:00
Lokalizazioa Herrian zehar Jarduera mota Jaia

Garagarrilak 5, barikua

15:00.- Txosnetan, HERRI BAZKARIA.

Antolatzailea: Ingule gazte asanblada.

18:00.- Kale animazinoa: ELEKTROTXARANGA

Abiapuntua: txosnetan.

Antolatzailea: Ingule gazte asanblada. 

19:00.- Udal frontoian, PALA MOTZEKO VI. KINIELEA

19:00.-BERTSOLARIAK KALEZ-KALE: Julio Soto eta Nerea Ibarzabal.

Abiapuntua: txosnetan.

Antolatzailea: Taket Mungiako Bertso Eskola.

19:00.- Torrebillela Kultur Etxean, “DE LA MANO DE ALICIA” antzezkizuna. Antolatzailea: Gorabide alkartea.

19:30.- Matxin plazan,  “TXORIAK TXORI” ZIRKU-IKUSKIZUNA, Sarini zirko konpainiaren eskutik.

20:00.- Torrebillela Kultur Etxean, “BERANDU DA GERO, TE ORDURA HELTZEKO” erakusketaren inaugurazinoa.

Antolatzailea: Gorabide alkartea.

21:00.- Kale animazinoa, BRINCADEIRA batukada taldearen eskutik.

23:00.- Foruen plazan,  TRAVELLIN’ BROTHERS BIG BANDen KONTZERTUA.

23:30- Txosnetan, LARRAIN DANTZA, Amilotx Mungiako Dantza Taldearen laguntzagaz.

24:00.- Txosnetan, GOZATEGIren KONTZERTUA.

---------------------------------

5 de julio, viernes

15:00h.- En el recinto de txosnas COMIDA POPULAR.

Organizado por Ingule gazte asanblada.

18:00h.- Animación de calle con ELEKTROTXARANGA.

 Inicio: recinto de txosnas.

Organizado por Ingule gazte asanblada.

19:00h.- En el Frontón Municipal, VI. QUINIELA DE PALA CORTA.

19:00h.-BERTSOLARIAK KALEZ-KALE con Julio Soto eta Nerea Ibarzabal.

Inicio: recinto de txosnas.

Organizado por Taket Mungiako Bertso Eskola.

19:00h.- En Torrebillela Kultur Etxea,  OBRA DE TEATRO  “DE LA MANO DE ALICIA”. Organizado por Gorabide Alkartea.

19:30h.- En Matxin plaza,  ESPECTÁCULO CIRCENSE “TXORIAK TXORI” a cargo de la Compañía Sarini zirko.

20:00h.- En Torrebillela Kultur Etxea, inauguración de la Exposición “LLEGAN TARDE PARA EL TÉ”.

 Organizado por Gorabide Alkartea.

21:00h.- Animación de calle con el grupo de batukada BRINCADEIRA.

23:00h.- En Foruen plaza,  CONCIERTO de TRAVELLIN’ BROTHERS BIG BAND.

23:30h.- En el recinto de txosnas, LARRAIN DANTZA  con la participación de Amilotx Dantza Taldea.

24:00h.- En el recinto de txosnas, GOZATEGI.